Može li Windows 10 sam od sebe da instalira sve hardverske upravljačke programe?

Odgovori
-inela

Može li Windows 10 sam od sebe da instalira sve hardverske upravljačke programe?

Post Postao/la -inela »

Pozdrav, Ukratko, već dugo vremena (uglavnom u paru) nailazim na probleme pada i smrzavanja. Sav moj hardver potpuno su novi vrhunski proizvodi (10900k, 2080ti, 32gb ram itd.), Trenutno koristim novu instalaciju Windowsa 10, nema softvera za proširenje ili bilo kojeg drugog alata. U pozadini rade samo Windows 10 i Steam. Ako pogledamo preglednika događaja, to može biti povezano s ID-om pogreške 56 (izvor: skočni prozor). Pretražujući Internet pronašao sam neke postove o ovom problemu. Ljudi su predložili korištenje vlastitih Windows upravljačkih programa umjesto upravljačkih programa proizvođača matične ploče.

Kad izvodim potpuno novu instalaciju prozora, uvijek isključim uređaj s interneta, samo ručno instaliram upravljački program s web mjesta GIGABYTE, zatim se povežem s Internetom i Windows nakon toga obavlja svoj posao. No, želim isprobati još jednu svježu instalaciju, ovaj put neka Windows 10 instalira sve upravljačke programe sam. Mogu li to učiniti?

Ako tijekom instalacije prozora budem povezan s internetom, hoće li moći sam instalirati sve hardverske upravljačke programe? (čipset, GPU, realtek, LAN itd.)?

Koji je preporučeni način za to? nakon instaliranja prozora Windows 10, trebam li samo otići na ažuriranje postavki i navesti Windows da provjeri postoje li ažuriranja? ili bih mu trebao dopustiti da sve instalira sam?

Hvala.
Odgovori