PC pomoć

Odgovori
-gost

PC pomoć

Post Postao/la -gost »

Hej, momci,
želim nadograditi svoju trenutnu opremu i pitao se mogu li ljudi preporučiti dobar unaprijed izgrađeni set. Ne mogu izgraditi vlastiti računar, tako da mi treba web lokacija ili proizvođač koji bi to mogao učiniti.

Želim bolje performanse u jednostavnijim igrama poput WoW-a sve do zahtjevnijih funkcija poput upotrebe mog Valve Index-a za VR. Trenutno imam 27 inčni 4k monitor i generalno mogu dobiti oko 60 fps za WoW u zahtjevnim postavkama. Zanima me je li moguće to povećati boljom opremom.
Moje trenutne specifikacije CPU-a su:
Procesor: Intel (R) Core (TM) i7 -6850K CPU @ 3,60 GHz
Instalirana RAM 16,0 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1080
Matična ploča: ASUSTeK COMPUTER INC.
X99-A II
Rev 1 .xx
Monitori: 27 Inčni 4k Asus Predator
LG 27-inčni monitor
LG 24-inčni monitor

Moj proračun je prilično visok, vjerojatno oko 4-5k, ali pitam se je li to potrebno s obzirom na moje potrebe.

Trenutno gledam 2 različite nadogradnje na newegg.
https://www.newegg.ca/abs-ali445/p/N82E ... _-Proizvod
i jeftiniji
https: //www.newegg.ca/abs-computer-technologies ... 102-800-_- Proizvoda

Moj opći cilj je da u budućnosti dokažem svoju opremu i apsolutno thrash igre poput WoW-a, a istovremeno mogu maksimalno iskoristiti svoje VR igre. Mislim da je za ovo potreban pristojan CPU, zato sam se usredotočio na i9, ali općenito je moje znanje prilično ograničeno.

Hvala ti! Cijenim svu pomoć i savjete!
-gost

Re: PC pomoć

Post Postao/la -gost »

DRUG, vau!

Ako ste negdje u blizini Atlante, idemo na izlet u MicroCenter s tim novcem i naučimo vas kako izgraditi sistem.
-gost

Post Postao/la -gost »

Mislim, s tim budžetom bih to stvarno samo učinio. Gledajte neke jayztwocente i druge momke s računara na youtubeu, računar nije ništa drugo do ~ 11 različitih dijelova koji se spajaju samo na jedan način.

Što se tiče prethodnih ugrađenih verzija, prilično odaberite GPU koji želite i nabavite unaprijed izgrađen dobar procesor. Prebuiltovi su dizajnirani da rade tako, tako da zaista trebate samo pogledati RAM, pohranu, GPU i CPU.
Ja bih išao sa modelima 3090/3080 i i10th gen.
-gost

Post Postao/la -gost »

Oboje su potpuno bacanje novca. Te predgradnje imaju tendenciju da koriste PSU-ove bezvrijednog kvaliteta, koji će vam ostaviti skupu tezgu za papir kada umru i ponesu vaš sistem sa sobom.
-gost

Post Postao/la -gost »

S obzirom da su veze za Newegg Canada, sumnjam da jesu. lol
-gost

Post Postao/la -gost »

Imate 4k i želite bolje performanse? Da je i7 i dalje održiv, kupio bih grafičku karticu i provjerio jeste li zadovoljni tim poboljšanjem, možda biste i bili.
Odgovori